canlı maç izle, maç izle, lig tv izle, bein sport izle

Tüm dünyada yayınlanan canlı maçları bedava izlemek ister misiniz? Bunun için artık maçları gösteren cafelere, restoranlara veya internet cafelere gitmenize gerek yok. İlginizi çeken tüm uluslararası canlı maçlar, kimseyle birlikte izleme zorunluluğu olmadan, artık gelişen teknoloji ve ucuzlayan internet fiyatları sayesinde akıllı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza geliyor. Özellikle canlı bahis oynayanların mutlaka takip etmesi gereken futbol takımlarının oyuncu kadroları, maç taktikleri ve diğer takımlarla yaptığı karşılaşmaların sonuçları, canlı maç izle heyecanını isteyen herkes için izlemac9.net sayesinde evinize geliyor.

maç izle, mobil maç izle, bein sport izle, trgool, mac24

Lig TV’de canlı olarak bir maç yayını izlemek istediğimizde, Lig TV Bedava yazıp arama yapıyoruz ve önümüze aklımızı karıştırabilecek kadar çok seçenek çıkıyor. Üstelik çoğu zaman bu seçeneklerin arasından doğrusunu ve kalitelisini bulamıyoruz bile. Hatta bunu samanlıkta iğne aramaya bile benzetebiliriz. Sizce de artık buna bir son vermenin vakti gelmedi mi? Karşılıksız sitelerle yeterince vakit kaybettiğimizi düşünüyorum ve sizlere son zamanlarda keşfettiğim harikulade bir siteden bahsetmek istiyorum. Bu siteyi keşfettiğimde bir futbol sever olarak yükümün hafiflediğini çok rahat hissettim. İstediğim zaman kolaylıkla maçlara erişebiliyor, bahisler hakkında bilgi sahibi olabiliyorum. Önceden doğru siteyi bulana kadar yayının büyük bir kısmını kaçırıyordum ve haliyle insanın izleme zevki de kalmıyordu. Ama keşfettiğim site sayesinde, artık sitelerden sitelere ve çöp linkler arasında git gel yapıp canlı maç yayınları aramama gerek kalmadı. Gelelim bize bu fırsatları sunan siteye, yani trgool'a!

taraftarium24, taraftarium24tv, taraftarium24hd

izlemac9.net, merkezi Çek Cumhuriyeti’nde bulunan ve yayınlarına 10.Nisan.2018 tarihinde başlayan bir canlı maç izle internet sitesidir. Yaptığı kaliteli yayınlarla kısa sürede sporseverleri kendine bağlayan site, özellikle dünya futbolu başta olmak üzere basketbol, voleybol, tenis, Motocros ve Formula 1 yarışlarını da canlı olarak yayınlamaktadır. İzleMaç’ın bir özelliği de, eğer isterseniz bahislerinizi site üzerinde bulunan güvenilir canlı bahis sitelerinden oynama imkânı tanımasıdır. Bu hizmeti bütün canlı maç izlelen siteler sağlıyor derseniz, siteyi diğer canlı maç izle sitelerinden ayıran en büyük özellik ortaya çıkacaktır. izlemac9.net, sitesinde sadece “güvenilir” bahis sitelerinin reklamlarını yayınlamaktadır. Lig Tv maçlarını telif hakları nedeniyle kendi sitesinde yayınlamayan site, diğer sitelere verdiği kaliteli ve kesintisiz linklerle aslında siz izlerken farkında bile olmadan, size hizmet vermektedir. Arama motorlarında canlı maç izleme kelimeleriyle arama yapıldığında her zaman ilk sırada çıkan bu kaliteli sitede canlı maçları izlerken HD yayınlara ulaşmanız için yapmanız gereken sadece doğru DNS ayarlarını kullanmanızdır. Özellikle kısa bir süre sonra başlayacak olan Euro 2016 maçlarının sonuçlarını site üzerinden rahatlıkla anında takip etme ve akıllı telefonunuzun ve internet bağlantınızın olduğu her yerden seyretme imkânınız olacaktır. Eğer canlı maç izlemek için kendinize bir site seçmediyseniz, tek bir siteden şampiyonlar ligi, Avrupa Ligleri maçları veya UEFA maçlarını dondan, kesilmeden HD kalitesinde izlemek istiyorsanız, aylarca süren taahhütlü aboneliklerden sıkıldıysanız, tercihiniz tüm dünyadan milyonlarca kişinin canlı maçları izlediği izlemac9.net olmalıdır.

Bedava lig tv izle, Bedava Lig TV izle, Artık, son dönemlerde artmış olan bedava lig TV izle gibi uzantılar ve linklerin arasında kaybolmayacaksınız! Üstelik bahis siteleri hakkında da kolay ve güvenilir bilgilere erişebileceksiniz. Ama nasıl? Nereden? Der gibi kelimelerinizi işitmekteyim. Gelin hep birlikte göz atalım.

YAYIN 1YAYIN 2YAYIN 3
beIN SPORTS MAX 1 HD
compressexpand
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
15:30Southend Utd. - Portsmouth (beIN SPORTS HD 3)CANLI
15:00Pars Jonoubi Jam - Nassaji Mazandaran F.C.CANLI
15:00Hermannstadt - CS Universitatea CraiovaCANLI
15:00Khon Kaen United - Sa Kaeo CityCANLI
15:00Seinajoen Jalkapallokerho - RoPSCANLI
15:00Juventus F.C. U19 - Torino F.C. U19CANLI
15:00FK Bačka Palanka - Partizan BelgradeCANLI
15:00Al Safa Beirut - Shabab Al-GhaziehCANLI
15:00Celta Vigo - Levante (beIN SPORTS HD 2)CANLI
14:45MSV Duisburg - Union BerlinCANLI
14:15Minsk - FC Slavia-MozyrCANLI
14:00Varzim S.C. - S.L. Benfica IICANLI
14:00Newcastle United - PFC CSKA MoskovaCANLI
14:00Ang Thong F.C. - Marines EurekaCANLI
13:45LASK Linz - SKN St. PöltenCANLI
13:45Keshla - SumqayitCANLI
13:30FC Strogino Moskova - FC RyazanCANLI
13:30Hatayspor - Adana DemirsporCANLI
13:30Ümraniyespor - BalıkesirsporCANLI
13:30Ankara Demirspor - SamsunsporCANLI
13:30Manisa BBSK - Tarsus İdman YurduCANLI
13:30Guam U19 - SidekicksCANLI
13:30Ankara Demir - Samsunspor (TRT Spor HD)CANLI
13:30Akhisarspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)CANLI
13:30Ümraniyespor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
13:30Hatayspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)CANLI
13:15Breiðablik UBK - Íþróttafélagið GróttaCANLI
13:15Botev Vratsa - FC Vitosha BistritsaCANLI
15:30Brighton & Hove Albion - Derby County
15:30Southend United - Portsmouth
15:30Markaz Shabab Al-Am'ari - Taraji Wadi Al-Nes
15:30VFL 05 Hohenstein-Ernstthal - International Leipzig
15:30FSV Optik Rathenow - Bischofswerdaer 08
15:30VSG Altglienicke - FC Oberlausitz Neugersdorf
15:30KF Drita - KF Gjilani
15:30KF Ferizaj - Trepca 89
15:30Hong Kong FutbolClub - Shatin SA
15:30Kolstad - Nardo FK
15:30Al-Arabi - Al Yarmouk Kuwait
15:30FC Kaluga - FC Biolog-Novokubansk Progress
15:45Al Draih - Al-Muzahmiyah
15:45Sollentuna FK - Vasalunds IF
15:45Spartak Vladikavkaz - PFC Spartak Nalchik
16:00MFK Zemplín Michalovce - ŠKF Sereď
16:00FK AS Trenčín - FK Senica
16:00Notts County - Mansfield Town
16:00Rotherham United - Sheffield Wednesday
16:00PFC Cherno More Varna - PFC CSKA Sofia
16:00Bursaspor - Çaykur Rizespor
16:00Karlsruher SC - 1. FC Kaiserslautern
16:00Hallescher FC - Sportfreunde Lotte
16:00SC Fortuna Köln - Eintracht Braunschweig
16:00SC Preußen Münster - VfL Osnabrück
16:00SV Meppen - FC Energie Cottbus
16:00SG Sonnenhof Großaspach - KFC Uerdingen 05
16:00FC Rosengard - IF Bromharitaojkarna
16:00BK Häcken - IK Brage
16:00Örgryte IS - Norrby IF
16:00AIK Fotboll - Jönköpings Södra IF
16:00Debreceni VSC - Ferencvárosi TC
16:00FC Shabab Al Dhaheriya - Markz Balata
16:00MŠK Žilina - FC Spartak Trnava
16:00MFK Ružomberok - FC ViOn Zlaté Moravce
16:00FC Nitra - ŽP Šport Podbrezová
16:001. FC Kaiserslautern II - FC Hertha Wiesbach
16:001. FC Normannia Gmünd - Bahlinger SC
16:00SGV Freiberg - FC 08 Villingen
16:00Stuttgarter Kickers - SV Oberachern
16:00TSG Backnang - Spielberg
16:00TSV Ilshofen - FSV 08 Bissingen
16:00Defence Force Addis Abeba - Dire Dawa City
16:00Altay SK - Boluspor
16:00NK Emmi Bistrica - NK Odranci
16:00Borussia Dortmund II - SC Wiedenbrück 2000
16:00SC Verl - 1. Kaan-Marienborn
16:00Rot-Weiss Essen - TV Herkenrath
16:00SV Straelen - Wuppertaler SV
16:00SG Wattenscheid 09 - Bonner SC
16:00Borussia Mönchengladbach II - SV Rodinghausen
16:00Pichler Bau Gralla - Ehrenhausen
16:00FC Iraklis U19 - Karaiskakis U19
16:00FK Mačva Šabac - FK Mladost Lučani
16:00FK Proleter Novi Sad - FK Radnik Surdulica
16:00Bul FC - Bukedea
16:00Vipers S.C. - Kiboga Young
16:00Nebbi Central - Nkambi Coffee
16:00Kitwe United - Mufulira Wanderers F.C.
16:00Nkwazi F.C. - MUZA
16:00Lee Woon-jae - Green Buffaloes
16:00Lusaka Dynamos - Prison Leopards
16:00SC Freiburg II - FK Pirmasens
16:00SC Team Wiener Linien - FC Langenrohr
16:00WSC Hertha Wels - SKU Amstetten
16:00WAF Brigittenau - SV Schwechat
16:00SV Turkgucu Ataspor - FC Pipinsried
16:00FK Gostivar - FK Skopje
16:00HNK Šibenik - NK Lučko
16:00Ranheim Fotball - Kristiansund BK
16:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - FAC Team für Wien
16:00Hannover 96 U19 - 1. FC Union Berlin U19
16:00Ergotelis - Kissamikos F.C
16:001 FC Cologne U19 - SC Paderborn 07 U19
16:00Volos U19 - Doxa Drama U19
16:00Melaka United - Pahang FA
16:00PKNP - Petaling Jaya City
16:00Kedah FA - Felda United F.C.
16:00TSV Eintracht Stadtallendorf - TSV Lehnerz
16:00U.S. Salernitana 1919 U19 - A.S. Cittadella U19
16:00NK Mladost Zdralovi - NK Vrbovec
16:00Tzeirey Kafr Kana - Maccabi Bnei Nahf
16:00Valletta F.C. - Senglea Athletic F.C.
16:00Gudja United F.C. - Swieqi United
16:00Penang FA - Polis Di-Raja Malezya FA
16:00St. Andrews F.C. - Hibernians
16:00Witbank Spurs F.C. - Lamontville Golden Arrows F.C.
16:00SV Havelse - VfL Oldenburg 1894
16:00Chippa United F.C. - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
16:00Elverum Fotball - Oppsal IF
16:00Kvik Halden FK - Moss FK
16:00Bærum SK - Frigg Oslo FK
16:001. FC Saarbrucken - FC Progrès Niedercorn
16:00SK Dynamo České Budějovice - Blau-Weiß Linz
16:00Trang - Kasem Bundit Üniversitesi F.C.
16:00FSV Frankfurt - FC RM Hamm Benfica
16:00Hessen Dreieich - TSV Steinbach
16:00AEZ Zakakiou - ASIL Lysi
16:00FC Omonia Aradippou - Aris Limassol F.C.
16:00Birmingham City U23 - Crewe Alexandra U23
16:00Lampang - Siam Navy
16:00VfB Oldenburg - Hannover 96 II
16:00MEAP Nisou - Olympiakos Nicosia
16:00Viktoria Zizkov - FK Admira Prague
16:00Ayia Napa F.C. - Thoi Lakatamias FC
16:00PAEEK - Akritas Chlorakas
16:00Bursaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Altay - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:20Dibba Al Fujairah U21 - Al Wahda U21
16:20Ajman U21 - Shabab Al-Ahli Dubai U21
16:20Dibba Al Fujairah II - Al-Wahda S.C.C. II
16:20Dubba Al Husun - Al Arabi Umm Al Quwain
16:20Ajman Club II - Shabab Al Akhli Dubai II
16:20Masafi Club - Hatta Club
16:25Al Ain U21 - Al Dhafra U21
16:25Al Ain FC II - Al Dhafra Club II
16:30Ternana Calcio - US Triestina Calcio
16:30Teramo - A.C. Monza Brianza 1912
16:30F.C. Südtirol - A.S. Gubbio 1910
16:30Vis Pesaro - U.C. AlbinoLeffe
16:30Sturm Graz - NK Domžale
16:30NK Aluminij - Rudar Velenje
16:30TSG Pfeddersheim - Karbach
16:30TSV Schott Mainz - TuS Mechtersheim
16:30Cremonese U19 - SPAL U19
16:30SVV Scheveningen - BVV Barendrecht
16:30Koninklijke HFC - Vitesse II
16:30Excelsior Maassluis - Hardenberg Heemse Combinatie
16:30F91 Dudelange - FC 08 Homburg
16:30Avusturya Lustenau - FC Wacker Innsbruck II
16:30U.C. Sampdoria U19 - U.S. Sassuolo Calcio U19
16:30Al Wasl FC - Al-Ahli SC
16:45Al-Duhail - Al-Sailiya SC
16:45Al-Nasr S.C.S.C. - Al Rustaq
16:45Sharps Shooting Stars - Sankoyo Bush Bucks
16:50Al Naser Sporting Club - Al Shabab SC
16:50Al-Arabi SC Kuwait - Al Kuwait SC
17:00FV 07 Diefflen - SV Eintracht Trier 05
17:00SV Spakenburg - Lienden
17:00Kozakken Boys - FC Rijnsburgse Boys
17:00Club Universitario de Deportes II - San Francisco F.C. II
17:00Tunus U23 - Cezayir U23
17:00FC Karpaty Lviv - FC Kayrat
17:00Bohemians 1905 Prag - Sigma Olomouc
17:001. FC Slovácko - MFK Karviná
17:001. FK Příbram - FC Fastav Zlín
17:00Benevento Calcio - A.S. Cittadella
17:00Calcio Padova - Foggia Calcio
17:00Carpi F.C. 1909 - A.C. Perugia Calcio
17:00HNK Rijeka - HNK Hajduk Split
17:00SV Curslack-Neuengamme - Teutonia 05 Ottensen
17:00Racing Club Rélizane - Magra
17:00Engers - VfB Dillingen
17:00FSV Jägersburg - Hassia Bingen
17:00FC Germania Friedrichstal - FV Ravensburg
17:00Neckarsulmer Sport-Union - SV Göppingen
17:00SV Linx - SSV Reutlingen 05
17:00Shabab Al-Sahel - FC Al Nejmeh
17:00Hapoel Ra'anana A.F.C. - Hapoel Tel Aviv F.C.
17:00JS Saoura U21 - DRB Tadjenanet U21
17:00Ismaily SC - Nojom Al Mostabel FC
17:00SV Mattersburg - SK Avusturya Klagenfurt
17:00FK Radnički Niš - FK Čukarički
17:00Moghreb Tétouan - Ittihad Riadi Tanger
17:00Mouloudia Club d'Oujda - KAC Marrakech
17:00Jamshedpur - FC Pune City
17:00Al-Wehdat SC - Al-Hussein SC
17:00NK Međimurje - Kustosja
17:00NK Krško - NK Rogaska
17:29Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
17:30TSG 1899 Hoffenheim - Hannover 96
17:30FC Schalke 04 - SC Freiburg
17:30VfB Stuttgart - RasenBallsport Leipzig
17:30VfL Wolfsburg - 1. FSV Mainz 05
17:30Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
17:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
17:30Bamboutos de Mbouda - Aigle Royal
17:30Canon Yaoundé - Matelots
17:30Leopard Sportif de Douala - OFTA of Kribi
17:30Newtown A.F.C. - Caernarfon Town
17:30Cardiff Metropolitan University - Llandudno
17:30The New Saints F.C. - Barry Town
17:30Tampereen Pallo-Veikot - Tampereen Ilves II
17:30Almere City FC II - GVVV Veenendaal
17:30Voetbal Vereniging Sint Bavo - VV Katwijk
17:30Sparta Rotterdam II - IJsselmeervogels
18:00AFC Wimbledon - Millwall
18:00FK DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava
18:00Edinburgh City FC - Berwick Rangers
18:00Sheffield United - Reading
18:00Aston Villa - West Bromwich Albion
18:00Bolton Wanderers - Norwich City
18:00Preston North End - Nottingham Forest
18:00Fleetwood Town - Luton Town
18:00Shrewsbury Town - Burton Albion
18:00Gillingham - Scunthorpe United
18:00Ipswich Town - Stoke City
18:00Barnsley - Wycombe Wanderers
18:00Coventry City - Walsall
18:00Bradford City - Plymouth Argyle
18:00Charlton Athletic - Blackpool
18:00Port Vale - Morecambe
18:00Grimsby Town - Cheltenham Town
18:00Lincoln City - Stevenage
18:00Northampton Town - Crawley Town
18:00Forest Green Rovers - Yeovil Town
18:00Exeter City - Bury
18:00Macclesfield Town - Colchester United
18:00Oldham Athletic - Crewe Alexandra
18:00Cambridge United - Tranmere Rovers
18:00Carlisle United - Milton Keynes Dons
18:00Bromley - Maidstone United
18:00Salford City F.C. - Dover Athletic
18:00Havant & Waterlooville - Wrexham
18:00Leyton Orient - Maidenhead United
18:00Boreham Wood - Hartlepool United
18:00Solihull Moors - Barnet
18:00Sutton United - Barrow
18:00Dagenham & Redbridge - Gateshead
18:00Harrogate Town - Ebbsfleet United
18:00Eastleigh - Braintree Town
18:00Fylde - Chesterfield
18:00Halifax Town - Aldershot Town
18:00Oxford United - Peterborough United
18:00FC Nordsjælland - Hobro IK
18:00Slough Town F.C. - Dartford
18:00Peterhead - Queen's Park F.C.
18:00Livingston - Dundee
18:00Hibernian - Hamilton Academical
18:00Aberdeen - St. Mirren
18:00Rangers - St. Johnstone F.C.
18:00APOEL F.C. - AEK Larnaca
18:00Deportivo de La Coruña - Gimnàstic de Tarragona
18:00Alloa Athletic - Partick Thistle
18:00Greenock Morton - Ayr United
18:00Montrose F.C. - Forfar Athletic
18:00Queen of the South - Dundee United
18:00Dunfermline Athletic - Inverness
18:00Airdrie United - Brechin City
18:00Cowdenbeath - Annan Athletic F.C.
18:00Clyde F.C. - Albion Rovers
18:00Elgin City F.C. - Stirling Albion
18:00Raith Rovers - Arbroath F.C.
18:00Stranraer - Dumbarton
18:00Östersunds FK - Halmstads BK
18:00A.F.C. Hornchurch - Enfield Town F.C.
18:00Bishop's Stortford - Bognor Regis Town F.C.
18:00Burgess Hill Town F.C. - Tonbridge Angels
18:00Folkestone Invicta - Wingate & Finchley F.C.
18:00Haringey Borough - Leatherhead
18:00Kingstonian F.C. - Carshalton Athletic F.C.
18:00Lewes F.C. - Dorking Wanderers
18:00Margate - Brightlingsea Regent F.C.
18:00Merstham F.C. - Corinthian-Casuals FC
18:00Whitehawk - Potters Bar Town F.C.
18:00Worthing FC - Harlow Town F.C.
18:00Örebro SK - GAIS
18:00Karlstad BK - IK Sirius Fotboll
18:00Chelmsford City - East Thurrock United
18:00Hampton & Richmond Borough - Gloucester City
18:00Billericay Town F.C. - Eastbourne Borough
18:00Welling United - Torquay United
18:00Truro City - Oxford City
18:00Dulwich Hamlet F.C. - Hemel Hempstead Town
18:00Chippenham Town F.C - Hungerford Town F.C.
18:00Concord Rangers - Bath City
18:00Wealdstone - St Albans
18:00Chester - Boston United
18:00Alfreton Town - Chorley
18:00Woking - Weston-super-Mare
18:00F.C. United of Manchester - Guiseley
18:00Darlington - Southport
18:00Ashton United F.C. - Hereford
18:00Stockport County - Telford United
18:00Leamington F.C. - Blyth Spartans A.F.C.
18:00Kidderminster Harriers - York City
18:00Brackley Town - Curzon Ashton
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
18:00Nuneaton Town - Spennymoor Town F.C.
18:00Cova da Piedade - F.C. Penafiel
18:00FC Süderelbe - Altonaer FC von 1893
18:00Merthyr Town FC - Hendon F.C.
18:00Metropolitan Police F.C. - Salisbury City
18:00Dorchester Town - Staines Town
18:00Walton Casuals F.C. - Weymouth
18:00Beaconsfield - Taunton Town F.C.
18:00Poole Town F.C. - Frome Town F.C.
18:00Basingstoke Town - Kings Langley
18:00Farnborough - Harrow Borough
18:00Barwell F.C. - Hitchin Town F.C.
18:00Coalville Town F.C. - Tamworth
18:00Alvechurch - Biggleswade Town F.C.
18:00Rushden & Diamonds - Leiston F.C.
18:00Lancaster City F.C. - Buxton F.C.
18:00Gosport Borough - Swindon Supermarine
18:00Tiverton Town F.C. - Wimborne Town F.C.
18:00Chesham United F.C. - Hartley Wintney F.C.
18:00Lowestoft Town - Banbury United
18:00St Ives Town - Kettering Town
18:00King's Lynn Town F.C. - Redditch United
18:00Stourbridge - St Neots Town
18:00Stratford Town - Halesowen Town
18:00Needham Market F.C. - Royston Town
18:00Rushall Olympic F.C. - Bedworth United F.C.
18:00Whitby Town - Grantham Town
18:00Workington A.F.C. - Basford United FutbolClub
18:00Matlock Town F.C. - Farsley Celtic
18:00Mickleover Sports F.C. - Hyde United
18:00Gainsborough Trinity - Stalybridge Celtic
18:00Stafford Rangers - Bamber Bridge F.C.
18:00Witton Albion - North Ferriby United
18:00Hednesford Town - Marine F.C.
18:00South Shields - Warrington Town F.C.
18:00Nantwich Town F.C. - Scarborough Athletic F.C.
18:00Real Zaragoza II - AD Sabiñánigo
18:00CD Roda - Paiporta CF
18:00Deportes Iquique - C.D.P. Curicó Unido
18:00Red Star Belgrade - FK Vojvodina
18:00Alverca U19 - Tondela U19
18:00ASPAC FC - Upi Onm
18:00Montalegre - Gil Vicente F.C.
18:00Sportfreunde Baumberg - TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
18:00Padroense U19 - Abambres U19
18:00Ħamrun Spartans F.C. - Mosta F.C.
18:00Feirense U19 - Rio Ave F.C. U19
18:00Cruz Azul U20 - Club Santos Laguna U20
18:00Real Valladolid II - Atlético Madrid B
18:00Athletic Bilbao II - Real Oviedo II
18:00UB Conquense - CD Atlético Baleares
18:00Kelme U19 - Real Murcia U19
18:00FC Jove Español San Vicente - Olimpic de Xativa
18:00RSD Alcalá - Fútbol Alcobendas Sport
18:00Hamburger SV II - Viborg FF
18:00Club Deportivo El Nacional II - SD Aucas II
18:10Khaitan Sporting Club - Al Salibikhaet SC
18:10Al Yarmouk Kuwait - Al-Sahel Kuveyt
18:15Rayo Vallecano - Atletico Madrid
18:15Floriana F.C. - Qormi F.C.
18:15Rayo Vallecano - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 2)
18:30PFC Botev Plovdiv - PFC Slavia Sofia
18:30Nacional da Madeira - C.D. Feirense
18:30A.C. Renate - Pordenone Calcio S.S.D.
18:30Vicenza Calcio - Fermana F.C.
18:30FeralpiSalò - Ravenna
18:30Moossou - AFAD Djékanou
18:30Nigeria U20 - Güney Afrika U20
18:30Stabæk Fotball - Strømmen IF
18:30AD Unión Adarve U19 - Rayo Majadahonda U19
18:30CE Felanitx - CD Ferriolense
18:30UD Santa Marta - Zamora
18:30CD Agoncillo - CP Calasancio
18:30Real Betis U19 - La Kanada Atletico U 19
18:45Vaasan Palloseura - KPV
18:45Club León U20 - Deportivo Toluca F.C. U20
18:45Sociedad Cultural Deportiva Durango - Racing de Santander
18:45Gimnàstic de Tarragona U19 - Reus Deportiu U19
19:00Olympique de Marseille - Amiens SC
19:00Banik Ostrava - FC Slovan Liberec
19:00Enosis Neon Paralimni FC - AEP Paphos F.C.
19:00Fenerbahçe S.K. - Konyaspor
19:00Diósgyőri VTK - Budapest Honvéd
19:00Puskás Akadémia FC - Újpest
19:00Szombathelyi Haladás - Mezőkövesd-Zsóry SE
19:00Várda SE - Paksi SE
19:00Banjul United FC - Fortune
19:00Brikama United - BK Milan
19:00Tallinding United - Armed Forces FC
19:00FC Lausanne-Sport - FC Rapperswil-Jona
19:00F.C. Ashdod - Bnei Sakhnin F.C.
19:00Orlando Pirates - African Stars
19:00Chabab Rif Al Hoceima - OC Khouribga
19:00Rosenborg BK - GIF Sundsvall
19:00Oud-Heverlee Leuven - K.V.C. Westerlo
19:00Recreativo de Huelva U19 - UD Almeria U19
19:00Vitoria - SD Amorebieta
19:00UE Llagostera - UE Sant Andreu
19:00FC Ascó - Santfeliuenc FC
19:00Amurrio Club - Santutxu FC
19:00CD Acero - UD Rayo Ibense
19:00Novelda CF - CF Torre Levante
19:00Atlético Saguntino - Atzeneta
19:00Sylla - CD Eldense
19:00Maspalomas U19 - Arucas U19
19:00Las Palmas III - UD Las Zocas
19:00Fenerbahçe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:10Al Sadd SC - Al-Khor Sports Club
19:15Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. - Hapoel Haifa F.C.
19:30HNK Gorica - NK Inter Zaprešić
19:30Panaderia Pulido - La Cuadra
19:30FC Schaffhausen - Kriens
19:30Tevragh-Zeina - Kaedi
19:30Al-Shabab Club (Manama) - Al Hala SC
19:30Aqaba - Al-Ahli Sports Club Amman
19:30El Olivar, 19 yaş altı - CE Avrupa U19
19:30NK Dubrava - NK Maksimir
19:30Al-Hilal FC - Al-Ittihad Al-Sakndary
19:40JK Vändra Vaprus - Paide Linnameeskond II
20:00Cagliari Calcio - Parma F.C.
20:00K.V. Kortrijk - R. Charleroi S.C.
20:00Ascoli Calcio 1898 - U.S. Salernitana 1919
20:00Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
20:00Alki Oroklinis - Apollon Limassol
20:00Real Zaragoza - Albacete Balompié
20:00Elche CF - CF Extremadura
20:00Panathinaikos - Asteras Tripolis
20:00F.C. Famalicão - Académico de Viseu FC
20:00AS Vitré - Granvillaise
20:00Gnistan U20 - HJK Helsinki U20
20:00El-Entag El-Harby - Al Ahly Cairo
20:00JS Saoura - DRB Tadjenant
20:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Valur FutbolClub
20:00CD Basconia - Ordizia
20:00SD San Pedro - Juventud Deportiva Somorrostro
20:00Åsane Fotball - Sotra
20:00Valle Egüés - CF Ardoi Futbol Elkartea
20:00Atletico Union Guimar - UD San Fernando
20:0026 de Febrero U19 - Sevilla U19
20:00SV Lafnitz - FC Gleisdorf 09
20:00Croix IC - AC Bobigny
20:00Arras Football - US Créteil-Lusitanos
20:00Reims II - SAS Épinal
20:00US Fleury-Mérogis - SC Schiltigheim
20:00US Lusitanos Saint-Maur - CS Sedan Ardennes
20:00Poissy - Stade Briochin
20:00St. Pryve St. Hilaire - SO Romorantin
20:00FC Sète 34 - Vendée Les Herbiers
20:00Annecy - Jura Sud Foot
20:00AS Saint-Étienne II - Stade Bordelais
20:00Al-Merrikh SC - MC Alger
20:00Cagliari - Parma (beIN SPORTS HD 3)
20:15College Europa FC - Lincoln Red Imps
20:15Tigres de la UANL U20 - Club Necaxa U20
20:30Hertha BSC - Werder Вremen
20:30Real Sociedad - CD Leganés
20:30Newport County - Manchester City
20:30AZ Alkmaar - VVV-Venlo
20:30PAS Giannina F.C. - Atromitos
20:30Ballymena United F.C. - Linfield F.C.
20:30A.S. Giana Erminio - U.S.D. Virtusvecomp Verona
20:30FS METTA/Latvijas Universitāte - FC Kuressaare
20:30Yagüe CF - Haro Deportivo
20:30Real Sociedad - Leganes (beIN SPORTS HD 2)
21:00CFR Cluj - FC Astra Giurgiu
21:00Vitoria Guimaraes - Portimonense S.C.
21:00FC Luzern - FC Lugano
21:00FC St. Gallen - FC Thun
21:00F.C. Ashdod - Maccabi Herzliya F.C.
21:00Bourges - Bourges 18
21:00Olympique Ales - Montpellier II
21:00Rodéo FC Toulouse - Rodez Aveyron II
21:00Servette FC - Wil 1900
21:00WAC D'Adjame - Bassam
21:00Aurora FC - Deportivo Carchá
21:00America Teofilo Otoni - Uberaba
21:00Democrata de Sete Lagoas - Coimbra
21:00CA Serranense - Athletic Club MG
21:00Audax São Paulo Esporte Clube - Rio Preto
21:00SC Atibaia - EC Agua Santa
21:00EC Primavera - Atlético Monte Azul
21:00Clube Atlético Votuporanguense - Nacional Sao Paulo
21:00C.D. Guadalajara U20 - Club Atlas U20
21:00Hercules - UE Cornellà
21:00Hapoel Beit Shean Mesilot FC - Hapoel Daliyat Al Karmel
21:00Lyonnais II - Marseille Endoume
21:00Real Madrid C.F. U19 - Aravaca U19
21:00Boulogne Billancourt - Mantois 78
21:15Universidad San Martín - Universidad Técnica de Cajamarca
21:15Deportivo Toluca II - Coyotes de Tlaxcala
21:15Bloemfontein Celtic - Richards Bay
21:30Thes Sport - Sporting Club Eendracht Aalst
21:30K.S.V. Oudenaarde - Seraing United
21:30MTK Budapest - MOL Vidi
21:30Associação Desportiva São Caetano - Clube Atlético Bragantino
21:30Maccabi Tel Aviv F.C. - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
21:30Olympique Marcquois - USL Dunkerque II
21:30Ksar - Kedia
21:30Capital CF - Atletico Taguatinga
21:30Paracatu - Bolamense
21:45SC Heerenveen - PSV Eindhoven
21:45Heracles Almelo - Fortuna Sittard
22:00Angers SCO - OGC Nice
22:00AS Monaco FC - FC Nantes
22:00K.V. Oostende - K.A.S. Eupen
22:00S.V. Zulte Waregem - Sint-Truidense
22:00Real Oviedo - AD Alcorcón
22:00K.S.K. Heist - Royal Chatelet
22:00RWD Molenbeek - K.F.C. Dessel Sport
22:00FCV Dender EH - Royal Knokke
22:00Gobelins - Le Mee-sur-Seine
22:00US Matoury - AJ Saint Georges
22:00CSP - Nacional de Patos
22:00Consultants Moravia - Municipal Liberia
22:00Club Blooming - Aurora FC
22:00ABC Futebol Clube - CRB Maceio
22:00Club Sportivo Sergipe - Botafogo da Paraíba
22:00EC Vitoria Salvador - Ceará Sporting Club
22:00Tombense FC - Villa Nova AC
22:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - São Bernardo Futebol Clube
22:00Ferroviário - Barbalha FC
22:00Capivariano FC - Comercial de Ribeirão Preto
22:00Sao Carlos - Barretos Esporte Clube
22:00Associação Chapecoense de Futebol - Figueirense Futebol Clube
22:00Clube Náutico Capibaribe - Flamengo de Arcoverde
22:00Deportivo Iztapa - Club Xelajú MC
22:00Seattle Sounders FC - FC Dallas
22:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
22:00AS Verbroedering Geel - RFC Liège
22:00Monaco - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
22:25Gap Connah's Quay F.C. - Edinburgh City FC
22:30Atalanta B.C. - A.C. Milan
22:30Waasland-Beveren - K.A.A. Gent
22:30Korona Kielce - Lechia Gdańsk
22:30Cádiz CF - CD Tenerife
22:30A.C. Rimini 1912 - Imolese Calcio 1919
22:30Deportivo Anzoátegui - Llaneros
22:30Royale Union Saint-Gilloise - K.S.V. Roeselare
22:30Atalanta - Milan (beIN SPORTS HD 3)
22:45FC Barcelona - Real Valladolid
22:45Vitesse - Willem II
22:45S.S. Sambenedettese Calcio - Alma Juventus Fano 1906
22:45Barcelona - Valladolid (beIN SPORTS HD 2)
23:00AA Aparecidense - Vila Nova Futebol Clube
23:00AD Juventud Escazuceña - Pumas Generalena
23:00Artemisa - Cienfuegos
23:00Camaguey - Santiago de Küba
23:00Ciego de Avila - Granma
23:00Isla de la Juventud - Mayabeque
23:00LA HABANA - Matanzas
23:00Las Tunas - Guantanamo
23:00Pinar del Rio - Villa Clara
23:00Sancti Spiritus - Holguin
23:00Club Bolívar - Always Ready
23:00CA Los Andes - Agropecuario
23:00Ferro Carril Oeste General Pico - Instituto Atlético Central Córdoba
23:00Club Almirante Brown - Feniks
23:00Club Atlético Nueva Chicago - Deportivo Santamarina
23:00Club Atlético Brown - Club Atlético Temperley
23:00Defensores Unidos - All Boys
23:00Olmedo - America de Quito
23:00Rampla Juniors - C.A. Progreso
23:00Juventud de Las Piedras - Feniks
23:00Liverpool Montevideo - Club Nacional de Football
23:00Las Vegas Lights - Colorado Rapids
23:00Club Luján - Club Atlético General Lamadrid
23:00CA Atlas - Club Deportivo y Social Juventud Unida de San Miguel
23:00Club Atlético Central Córdoba - San Martín de Burzaco
23:00Deportivo Merlo - Argentino de Quilmes
23:00Excursionistas - Sportivo Italiano
23:00Club El Porvenir - Deportivo Armenio
23:00Carabobo FC - Portuguesa
23:00CA Independiente de La Chorrera II - Alianza Panama II
23:10San Lorenzo de Almagro - Newell's Old Boys
23:15Millonarios Fútbol Club - Atlético Huila
23:15Puerto Golfito - Sporting San Jose
23:30F.C. Porto - Vitoria Setubal
23:30EM Deportivo Binacional - Universidad César Vallejo Club de Fútbol
00:00Barbados Soccer Academy - Brittons Hill
00:00Old Road FC - SAP FC
00:00Once de Abril - Curridabat
00:00Deportes Puerto Montt - Ñublense
00:00Santiago Morning - C.D. Melipilla
00:00Deportes Magallanes - San Luis de Quillota
00:00Esporte Clube San Luis - Avenida
00:00Clube Atlético Mineiro - Tupi FutbolClub
00:00Clube Atlético Linense - Rio Claro Futebol Clube
00:00Mixto Esporte Clube - Juara AC
00:00Inter de Santa Maria - EC Cruzeiro Porto Alegre
00:00C.D. Marathón - C.D. Motagua
00:00Mantab United - Newtown United FC
00:00C.S.D. Municipal - Deportivo Chiantla
00:00Tuxtla - Pioneros de Cancun
00:00Tiburones Rojos de Veracruz II - Reboceros de La Piedad
00:00Potosino - Constructores de Gomez Palacio
00:00CD Cuautla - Deportivo Gladiadores
00:00Caracas - Aragua
00:00Municipal Ilopaneco - Vendaval
00:00Montreal Impact - Philadelphia Union
00:15Sport Boys Warnes - Guabirá
00:30Club Universidad de Şili - CD Cobresal
00:30Altos - FC Confianca SE
00:30Universidad Autónoma de Zacatecas - Sporting Canamy
00:30New İngiltere Revolution - Minnesota United FC
00:35Universidad de San Carlos - C.S.D. Comunicaciones II
00:45Club Sportivo San Lorenzo - Deportivo Santaní
01:00América de Cali - Independiente Medellín
01:00Inter Playa del Carmen AC - Cocodrilos De Tabasco
01:00UA de Chihuahua - Murcielagos
01:00Deportivo Guastatoya - Siquinala
01:00Novo Hamburgo RS - São José
01:00Columbus Crew - Chicago Fire Soccer Club
01:00Se do Gama - Luziania
01:05Sarmiento - Club Atletico Mitre
01:15Universidad Católica del Ecuador - Liga Deportiva Universitaria de Quito
01:20Gimnasia y Esgrima La Plata - Defensa y Justicia
01:20Club Atlético Patronato - CA Aldosivi
01:30Alianza Petrolera - Once Caldas
01:30Atlético de Rafaela - Arsenal de Sarandí
01:30Montevideo Wanderers F.C. - River Plate Montevideo
01:30Walter Ferreti U20 - Diriangen U20
01:45Carlos Mannucci - Ayacucho FC
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
02:00Alebrijes de Oaxaca - Zacatepec
02:00Youth Milan - Ellerton
02:00Novorizontino - Associação Atlética Ponte Preta
02:00Five Islands FC - Swetes
02:00Costa del Este FC - Club Deportivo Plaza Amador
02:00AF Sporting San Miguelito - Club Deportivo Árabe Unido
02:00CA Independiente de La Chorrera - Alianza de Panama
02:00Cobán Imperial - C.S.D. Comunicaciones
02:30CA Liniers de Bahía Blanca - Bella Vista de Bahía Blanca
02:45River Plate Asuncion - Club Libertad
03:00C.D. Universidad de Concepción - Everton de Viña del Mar
03:00Dominik Cumhuriyeti - Guadeloupe
13:30BB Erzurumspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Real Madrid - Girona (beIN SPORTS HD 3)
14:30SPAL - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
16:00Trabzonspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
16:00Blackburn - Middlesbrough (beIN SPORTS HD 3)
16:00Altınordu - Gazişehir FK (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Osmanlıspor - K.Karabükspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Genoa - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
18:15Valencia - Espanyol (beIN SPORTS HD 3)
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Reims - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
19:00Adanaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Afjet Afyonspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Inter - Sampdoria (beIN SPORTS HD 2)
20:30Villarreal - Sevilla (beIN SPORTS HD 3)
22:30Napoli - Torino (beIN SPORTS HD 3)
19:00Eskişehirspor - Denizlispor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:30Roma - Bologna (beIN SPORTS HD 2)
22:45Metz - Beziers (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Huesca - Athletic Bilbao (beIN SPORTS HD 4)
23:00Liverpool - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 1)
23:00Lyon - Barcelona (beIN SPORTS HD 2)
23:00Atletico Madrid - Juventus (beIN SPORTS HD 1)
23:00Schalke 04 - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
20:55Zenit - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
23:00Benfica - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00İstanbulspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Afjet Afyonspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:45Cardiff City - Watford (S SPORT HD)
13:30Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:30Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
16:00Gençlerbirliği - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Newcastle - Huddersfield (S SPORT HD)
20:30Leicester - Crystal Palace (S SPORT HD)
15:00Cherkassky Mavpy - BC OdessaCANLI
14:00Caloocan Supremos - Muntinlupa CagersCANLI
14:00Bima Perkasa Jogja - Stapac JakartaCANLI
16:00Pacific Caesar Surabaya - Satria Muda Pertamina Jakarta
16:00Anadolu Efes S.K. - Beşiktaş
16:00Iraklis - Marousi
16:00Polpharma Starogard Gdański - Stal Ostrow Wielkopoiski
16:00Bacoor Strikers - Batangas City Athletics
16:00Kepez Belediye Antalya - Rota Koleji
16:00Karesi - Yalova Group Belediye Spor
16:00Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (Tivibu Spor HD)
16:10BC Žalgiris - Panevezys Lietkabelis
16:30Gimle BBK Bergen - Centrum Tigers Oslo
16:30Helsinborg BBK - Alvik
16:30Jaszbereny KSE - DEAC
17:00AS Police - Djoliba AC
17:00Team FOG Næstved - Randers Cimbria Basketball
17:00Nidaros Jets Trondheim - Fyllingen Bbk
17:00Kiev Basket - Khimik Yuzhny
17:00Fethiye Belediye - Nazilli Belediyesi
17:00Gemlikspor - Sogutsen Seramik
17:00Mavişehir Spor - Erzurum BSB Gençlik
17:00Silute - Suduva-Mantinga Marijampole
17:00Joniškio Delikatesas - Palangos Kursiai
17:00Taurage - Ereliai
17:00BC Žalgiris II - Ezerunas-Karys
17:00KTU Kaunas - Petrochema Jonavos
17:30Primorska Koper - Olimpija Ljubljana
18:00Stevnsgade BBK - Copenhagen Wolfpack
18:00Tromsø Storm - Ammerud Basket
18:00Harilaos Trikoupis - Ermis Agias
18:00Diagoras Dioprideon - AE Psuxikou
18:00Kavala B.C. - Kastoria
18:00ASD LUISS Roma - Alpha Catania
18:00Efe Spor - UPS Spor
18:00Tarnovia - SMS PZKosz Wladyslawowo
18:00Amyntas Dafnis - Ethnikos Piraeus
18:00Ionikos Nikeas - AS Evropi Pefkohoriou
18:00Domingo Paulino - Plaza Fernando Valerio
18:04Koping Stars - KFUM Nässjö
18:04Borås Basket - Wetterbygden Stars
18:30BC Lietuvos Rytas - Neptūnas
18:30Maia Basket Clube - Sanjoanense
18:30Aragats II - Legion
19:00Vienna D.C. Timberwolves - Oberwart Gunners
19:00UKJ Mistelbach - BBU Salzburg
19:00Interforce Minas - Vivo-Franca
19:00S.C. Lusitânia - Illiabum Clube
19:00Oliveirense Basquetebol - S.L. Benfica
19:00Asker Aliens BC - Frøya Basket
19:00BK VEF Rīga - RTU Riga
19:00Türk Telekom B.K. - Fenerbahçe
19:00Zubry Belostok - Stal Stalowa Wola
19:00Zaglebie Sosnowiec - Bielsko-Biala
19:00Falco KC Szombathely - Szolnoki Olaj KK
19:00KK FMP - KK Partizan
19:00HKK Zrinjski HT Mostar - OKK Spars Sarajevo
19:00BC Chernomorets - Chavdar Trotan
19:00Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (Tivibu Spor HD)
19:30Rawia Rawicz - Sudety Jelenia Gora
19:30Polfarmex Kutno - Pogon Prudnik
19:30PTG Sokol Lancut - Czarni Slupsk
19:30UMF Stjarnan - UMFN Njardvik
20:00ASD Bologna 2016 - Alberti Santi Fiorenzuola 1972
20:00Nuova Basket Sora 2000 - Alpha Omega
20:00Pisaurum - İl Globo Isernia
20:00Wörthersee Piraten - BK Mattersburg Rocks
20:00Udine Basket Club 1977 - DB Group Montebelluna
20:00AZS AWF Mickiewicz - ROMUS Katowice - AZS UJK Kielce
20:00MKS Dąbrowa Górnicza - Arka Gdynia
20:00Guerino Vanoli Basket - Virtus Granarolo Bologna
20:00Vanderbilt Commodores - Auburn Tigers
20:00Louisville Cardinals - Clemson Tiger
20:00Duquesne Dukes - George Washington Colonials
20:00Michigan Wolverines - Maryland
20:00Wake Forest Demon Deacons - North Carolina
20:00TCU Horned Frogs - Oklahoma
20:00Indiana State - Southern Illinois Salukis
20:00Domino Inowroclaw - KSK Notec Inowroclaw
20:00KS Kosz Pleszew - Slask Wroclaw II
20:00Polonia Bytom - KKS Tarnowskie Gory
20:00GLKS Nadarzyn - Bielsk Podlaski
20:00Etoil Sahel - US Monastir
20:00JS Kairouan - Grombalia
20:00Zielona Gora II - Polkaty Maximus Katy
20:00SKK Kotwica Kołobrzeg - MKS Znicz Basket Pruszkow
20:00Polonia 1912 Leszno - Ksiezak Lowicz
20:00Inter B Bratislava - HBK Prievidza
20:00Academic Sofia - BC Beroe Stara Zagora
20:00JL Bourg Basket - Levallois Metropolitans
20:00Pueblo Nuevo Olavarría - Sameji
20:00Academic Plovdiv - BC Levski Sofia
20:05Bucknell Bison - Holy Cross Crusaders
20:15Smit Roma Centro - Virtus Fondi
20:15San Benedetto - Bramante Pesaro
20:15CB Prat Juventud - MyWigo Valladolid
20:30Petriana Roma - Fortitudo Pallacanestro Roma
20:30Unibasket Lanciano - Bartoli The Mechanics Fossombrone
20:30Sarno - Salerno
20:30CB Granada - FC Barcelona Bàsquet II
20:30Galitos Barreiro - Porto
20:30KD Hopsi Polzela - KK Helios Domžale
20:30Turów Zgorzelec - USK Chromik Zary
21:00Barcelona Lassa - Iberostar Tenerife (Smart Spor HD)
21:00WBC Raiffeisen Wels - Arkadia Traiskirchen Lions
21:00Allianz Swans Gmunden - Xion Dukes Klosterneuburg
21:00BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld - ECE Bulls Kapfenberg
21:00Latina Basket - Rieti
21:00Club Ourense Baloncesto - A.M.I.C.S. Castelló
21:00Ovarense Basquetebol - Vitoria Guimaraes
21:00Koroivos B.C. - AS Apollon Patras
21:00White Wings Hanau - BC Baunach
21:00Dragons Rhondorf - Orange Academy
21:00FC Barcelona Bàsquet - Iberostar Tenerife Canarias
21:00Wisconsin Green Bay Phoenix - Detroit
21:00Texas - Oklahoma State
21:00South Carolina - Texas A&M
21:00New Hampshire Wildcats - Stony Brook Seawolves
21:00Maryland Baltimore Retrievers - UMass Lowell River Hawks
21:00Estoril - Casino Ginásio
21:00GKS Tychy - Gornik Walbrzych
21:00Prijedor - KK Igokea
21:00KK Cibona - KK Cedevita
21:20Hapoel Beersheba - Ironi Nes-Ziona
21:30Olomouc UP - Košíře
21:30KK Igokea - Mladost Mrkonjić Grad
21:30Raiffeisen Dornbirn Lions - Jennersdorf
21:30Hamburg Towers - Phoenix Hagen
21:30PS Karlsruhe Lions - BV Chemnitz 99
21:30Den Helder Suns - Zorg en Zekerheid Leiden
21:30GasTerra Flames - Rotterdam Challengers
22:00Aubenas US - Get Vosges
22:00Besancon Avenir Comtois - Saint Quentin
22:00SO Maritime Boulogne - Feurs EF
22:00Kaysersberg Ammerschwihr - Saint Vallier Basket Drome
22:00Rueil Athletic Club - Toulouse Basketball Club
22:00Saint Eveil Recy Saint Martin - Etoile Charleville-Mezieres
22:00Sorgues-Avignon-Le Pontet Vaucluse - BC Orchies
22:00UTB Metropole - Vendee Challans Basket
22:00CB Clavijo - Baskonia II
22:00Cantabria Estela - CB Tormes
22:00Circulo Gijon - Marin
22:00Girona - Myrtia Murcia
22:00Hospitalet - Azuqueca
22:00TBB Trier - Nürnberger BC
22:00Ball State Cardinals - Akron Zips
22:00Texas Tech Red Raiders - Baylor Bears
22:00Old Dominion Monarchs - Charlotte 49ers
22:00Towson Tigers - Drexel Dragons
22:00Alabama - Florida Gators
22:00Georgia Tech - Florida State Seminoles
22:00Rhode Island Rams - Fordham Rams
22:00Minnesota - Indiana
22:00Western Michigan Broncos - Miami RedHawks
22:00Marshall Thundering Herd - Middle Tennessee Blue Raiders
22:00Florida International - North Texas Mean Green
22:00Virginia - Notre Dame Fighting Irish
22:00Florida Atlantic - Rice
22:00Western Carolina Catamounts - Citadel
22:00Providence Friars - Xavier Musketeers
22:00Appalachian State Mountaineers - Coastal Carolina Chanticleers
22:00Angra Vaquinha - Os Belenenses
22:00Tarnow - AZS Politechnika Czestochowa
22:00Jaworzno - Wisła
22:00BC Apollo Amsterdam - Dutch Windmills Dordrecht
22:00KK Splosna plovba Portoroz - Prunk Sezana
22:15Gent Hawks - Royal IV Brussels
22:15BK Levicki Patrioti - Spisska Nova Ves
22:30Pass Roma 1970 - Anzio
22:30Bristol Flyers - Leicester Riders
22:30Bassano - Jadran
22:30Belfius Mons-Hainaut - Proximus Spirou
22:30Azzurro Napoli Basket - Olimpia Matera
22:30San Vendemiano - Lugo
22:30Zamorano - Plasencia
22:30Gembo Borgerhout - Croonen Lommel
22:30Army - Navy Midshipmen
22:30Strasbourg IG - Limoges CSP
22:45Urania Porta Vittoria Milano - Crema
22:45Oxaco Boechout - Bent Schoenen Waregem
22:45Melco Ieper - Fellows Ekeren BBC
22:50Bernareggio - Tigers Forli
23:00Centre de reference de Bamako - Attar
23:00Virtus Cermenate - Opera
23:00ASD 5 Pari - PMS Torino
23:00Piadena - Libertas Cernusco
23:00Happy Sansebasket Cremona - Gilbertina Soresina
23:00Sustinente - Virtus Lumezzane
23:00Mekan: Lucca - Enic Pino Dragons Firenze
23:00Empoli - Olegio
23:00Western Illinois - South Dakota Coyotes
23:00SIU Edwardsville Cougars - Tennessee-Martin Skyhawks
23:00Louisiana Tech Bulldogs - Texas-San Antonio Roadrunners
23:00Western Kentucky Hilltoppers - UAB Blazers
23:00Southern Miss Golden Eagles - UTEP Miners
23:00Drake Bulldogs - Valparaiso Crusaders
23:00Banco di Sardegna Sassari - Enel Basket Brindisi
23:00Longwood Lancers - USC Upstate Spartans
23:00CRB Bamako - Attar
23:00KK Crvena zvezda - Mega
23:05Chicago State Cougars - Grand Canyon Antelopes
23:15Falconara Marittima - Robur Osimo
23:15College Borgomanero - CB Team
23:15Milano 1958 - Blu Orobica Bergamo
23:30Valceresio - Gallarate
23:30Real Madrid Baloncesto - FIATC Joventut Badalona
23:30Ole Miss Rebels - Missouri
00:00Loyola Marymount Lions - Brigham Young Cougars
00:00Kansas State Wildcats - Iowa State Cyclones
00:00East Tennessee State Buccaneers - Mercer Bears
00:00Charleston - Northeastern
00:00Purdue Boilermakers - Penn State
00:00Arkansas-Little Rock Trojans - Texas State Bobcats
00:00Air Force - Utah State
00:00Dayton Flyers - Virginia Commonwealth Rams
00:00Kansas Jayhawks - West Virginia Mountaineers
00:00Incarnate Word - Abilene Christian Wildcats
00:00American Eagles - Colgate Raiders
00:00Mount St. Mary's Mountaineers - Wagner Seahawks
00:00Howard - North Carolina A&T Aggies
00:15East Illinois - Southeast Missouri State Redhawks
00:30Northern Illinois Huskies - Bowling Green Falcons
00:30Central Michigan Chippewas - Ohio
00:30Pittsburgh - Virginia Tech Hokies
00:30Furman Paladins - Virginia Military Keydets
00:30Imortal Albufeira - CAB Madeira
00:35Morehead State Eagles - Austin Peay Governors
01:00Samford - University of Tennessee at Chattanooga Mocs
01:00Saint Louis Billikens - La Salle
01:00Eastern Washington Eagles - Northern Colorado Bears
01:00North Dakota State Bison - South Dakota State Jackrabbits
01:00San Jose State Spartans - UNLV Runnin' Rebels
01:00Arkansas State Red Wolves - Texas Arlington Mavericks
01:00Las Animas - ABA Ancud
01:30Nebraska-Omaha Mavericks - IPFW Mastodons
02:00Youngstown State Penguins - UIC Flames
02:00Rutgers - Iowa Hawkeyes
02:00Georgia - LSU Tigers
02:00Central Florida - Memphis
02:00Duke Blue Devils - North Carolina State Wolfpack
02:00South Florida Bulls - Temple Owls
02:00Atenas U23 - Obras Sanitarias U23
02:00C.D. Universidad de Concepcion - Leones Quilpue
02:00Club Deportes Espanol de Talca - Universidade Católica Dom Bosco
02:00AB Temuco - Club Deportes Puente Alto
03:00La Union Formosa - Quimsa
03:00Capitanes CDMX - Aguacateros De Michoacan
03:00San Diego State Aztecs - Boise State Broncos
03:00Kent State - Eastern Michigan Eagles
03:00New Mexico - Fresno State Bulldogs
03:00UNC Wilmington Seahawks - Hofstra Pride
03:00Cleveland State Vikings - IUPUI Jaguars
03:00Wofford Terriers - UNC Greensboro Spartans
03:00Milwaukee Panthers - Auckland
03:00Elon Phoenix - William & Mary Tribe
03:00Soles - Libertadores De Queretaro
03:00Columbia Lions - Brown
03:00Saint Francis Red Flash - Robert Morris Colonials
03:00Argentino U23 - Boca Juniors U23
03:00Estudiantes Olavarria - Rivadavia de Mendoza
14:00Beşiktaş - Botaş (Tivibu Spor HD)
16:00Fenerbahçe - Hatay BB (Tivibu Spor HD)
05:30LA Lakers - Houston Rockets (S SPORT HD)
03:00Toronto Raptors - SA Spurs (S SPORT HD)
21:00Philadelphia 76ers - Portland TB (S SPORT HD)
15:30Groenefeld/Schuurs - Chan/Chan
15:35Alexandra Cadantu - Isabella Shinikova
16:00Cash/Watson - Johnson/Hoyt
16:00Kolodziejova/Chwalinska - Andrei/Zarytska
16:00Lazaro Garcia/Papamichail - Bulgaru/Ene
16:30Ugo Humbert - Mats Moraing
16:30Yanina Wickmayer - Vitalia Diatchenko
17:00Gael Monfils - Daniil Medvedev
17:30Tim Van Rijthoven - Danylo Kalenichenko
17:30Casanova/Lipovsek Puches - Mantilla/Rodriguez
18:00Simona Halep - Elise Mertens
18:00Stefano Travaglia - Steve Darcis
18:00Christie/Savinykh - Wickmayer/Rodionova
19:00Marcelo Arevalo - Ramkumar Ramanathan
19:00Alex Bolt - Yosuke Watanuki
19:30Bonzi/Humbert - Galloway/Lammons
20:00Marco Cecchinato - Guido Pella
20:30Tim Smyczek - Yasutaka Uchiyama
20:30Adrian Menendez-Maceiras - Andrea Arnaboldi
21:00Juan Ignacio Londero - Alessandro Giannessi
21:00Elias Ymer - Joao Domingues
21:00Matteo Donati - Rogério Dutra da Silva
21:00Mateus Alves - Pedro Martinez Portero
21:00Isaiah Strode - Karue Sell
21:00Martin Redlicki - Jose Olivares
21:00Sesil Karatantcheva - Allie Kiick
21:30Kei Nishikori - Stanislas Wawrinka
21:45Dominic Thiem - Diego Sebastian Schwartzman
22:00Lindstedt/Puetz - Krawietz/Mies
22:00Arconada/Bektaş - Bouzkova/Sanchez
22:00Dominik Koepfer - Daniel Evans
22:00Bjorn Fratangelo - Donald Young
22:30Thomaz Bellucci - Casper Ruud
22:30Hugo Dellien - Rafael Matos
22:30Natan Rodrigues - Carlos Berlocq
22:30Olga Govortsova - Cori Gauff
23:00Lorenzo Sonego - Kimmer Coppejans
23:00Rojer/Tecau - Ram/Salisbury
23:00Bradley/Kirchheimer - M. Redlicki/Sell
23:30Alexei Popyrin - Preston Brown
23:30John-Patrick Smith - Darian King
00:00Munar/Ramos Vinolas - Thiem/Schwartzman
00:00Brayden Schnur - Sam Querrey
00:00Gauff/Hourigan - Neel/Cako
03:00John Isner - Reilly Opelka
Maçları Sitene Ekle: 
beacon